Car House jest z nami od 6 lat!

Car House jest z nami od 6 lat!

Śniadanie & Gablota nie mogłoby funkcjonować, gdyby nie nasi partnerzy. To właśnie dzięki nim przez ostatnie sześć lat udało nam się zrealizować ponad sto śniadań i wiele ciekawych projektów. Wśród nich są też i tacy, którzy towarzyszą nam od samego początku!

Początki Car House to mniej więcej ten sam okres, gdy rodziło się pierwsze w historii Śniadanie & Gablota, czyli rok 2017. To właśnie wtedy bracia Krzysztof i Maciek jako jedni z pierwszych dołączyli do nas wspierając nas organizacyjnie. Był to czas intensywnej nauki i pierwszych śniadań, gdy myśleliśmy, że już przy 20 samochodach potrzebujemy przynajmniej kilkunastu osób do pomocy. Ale co najważniejsze –  dali nam pewność siebie, uwierzyli w filozofię Śniadanie & Gablota i popchnęli nas dalej. Efektem było to, że do Łodzi w bardzo szybkim czasie dołączyły kolejne miasta, a współpraca z Car House rozwijała się przez kolejne lata.

Car House podczas pierwszego Śniadnie & Gablota Łódź w 2017 roku. Fot. Gri Cars

Chciałbym jechać… długo i daleko!

W 2019 roku między innymi dzięki Car House możliwe było zrealizowanie naszego projektu Super S Rally. Był to okres dynamicznego rozwoju marki Śniadanie & Gablota. Minęły raptem dwa lata od pierwszego śniadania w Łodzi, a nasze wydarzenia były już obecne w całej Polsce. Ktoś wtedy rzucił tezę, że wydarzeń jest tyle, że nie sposób ich wszystkich odwiedzić. Podjęliśmy to wyzwanie i postanowiliśmy w 24 godziny zjeść symboliczne śniadanie w każdym mieście goszczącym nasze eventy. To utworzyło na mapie ogromne „S” ciągnące się przez całą Polskę. Misja się powiodła i zaostrzyła nasze apetyty na kolejne, odpowiednio większe wyzwania. W 2022 roku ustanowiliśmy pierwszy Oficjalny Rekord Polski w najszybszym objechaniu kraju dookoła granic.

To może teraz coś okleimy?

Początkowo Car House profilowało się jako firma zajmująca się pośrednictwem w handlu samochodami premium. Tak też pozostało, jednak ich oferta uległa znaczącemu rozszerzeniu. Dziś przede wszystkim zajmują się kompleksowym detailingiem, car wrappingiem i sprzedażą kosmetyków samochodowych. Ich rozwój sprzyjał też naszym nowym pomysłom! Od 2017 do 2019 roku regularnie tworzyliśmy absolutnie wyjątkowe art cary. Dzięki łączeniu motoryzacji ze sztuką mogliśmy nie tylko realizować nasze pasje, ale też edukować! Byliśmy jednymi z nielicznych, którzy mogli wykorzystać cyfrowe kopie obrazów Zdzisława Beksińskiego udostępnione nam przez Muzeum Historyczne w Sanoku.  Razem z Car House w 2019 roku podjęliśmy kolejne wyzwanie przygotowując art cara poświęconego kontrowersyjnemu artyście Stanisławowi Szukalskiemu. Wszystko powstało w oparciu o netflixowy hit „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego”. Nasz projekt został doceniony również za granicą. Podobno z uznaniem oglądał go Leonardo DiCaprio, który traktował Szukalskiego jak swojego dziadka. My mieliśmy przyjemność osobiście zaprezentować go reżyserom dokumentu podczas targów Warsaw Motor Show.

Ludzie, na których można liczyć

Przez lata przekonaliśmy się o tym, że robiąc takie wydarzenia jak nasze trzeba otaczać się ludźmi, na których po prostu zawsze można liczyć. Często wpadają nam do głowy pomysły, których realizacja jest ograniczona czasowo, a co więcej, nie byłaby możliwa gdyby nie lojalne firmy, będące z nami na dobre i złe. Mniejszych i większych współprac z Car House mieliśmy przez te kilka lat wiele. Zawsze, czy to podczas awarii jedynego śniadaniowego auta, gdy potrzebowaliśmy zastępczego, czy wtedy gdy rozdawaliśmy kosmetyki do czyszczenia gablot Śniadanioholikom przybyłym z daleka, doskonale wiedzieliśmy, na kim możemy polegać! Dlatego z czystym sumieniem możemy i Wam polecić tę firmę do wykonania prac przy Waszych samochodach.

Ten materiał jest sponsorowany i powstał w ramach współpracy z firmą Car House.

Niebawem przedstawimy Wam kolejne historie zza kulis naszej pracy, a już dziś możecie skorzystać z oferty sklepu internetowego Car House, w którym czeka na Was 15% rabatu z kodem SNG2023.