Śniadanie & Gablota Malta 2022

Śniadanie & Gablota Malta 2022

Kolejny wyjątkowy moment w historii Śniadania & Gabloty za nami. Razem z naszymi przyjaciółmi z Rotta zorganizowaliśmy Śniadanie na cudownej i słonecznej Malcie! Pomysł, który rok temu odważnie zakwitł w naszych głowach, w ostatni weekend października stał się rzeczywistością. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia niezwykle przyjaznej i otwartej lokalnej ekipy Rotta, która niesamowicie ugościła nas na miejscu, a także bez towarzystwa naszej wspaniałej ekipy wyjazdowej z Polski.

Niedzielne Śniadanie było punktem kulminacyjnym naszego wyjazdu na Maltę. Miejscem spotkania był przepięknie położony nad samym wybrzeżem parking Narodowego Akwarium Malty. Pogoda nas nie zawiodła, co oznaczało jedno – było fantastycznie!

Dziękujemy bardzo wszystkim obecnym na wydarzeniu, wspaniałej ekipie Rotta za ich organizacyjną pracę oraz naszym gościom z Polski, którzy byli z nami w ten wyjątkowy weekend na Malcie. Już niedługo na blogu pojawi się relacja z całego weekendu, w tym z emocjonującego road tripa po malowniczych drogach wyspy, który zorganizowała dla nas Rotta.

Tymczasem poniżej w galeriach Maćka i Rafała zobaczcie jak ugościła nas maltańska społeczność samochodowa w trakcie pierwszego ŚnG Malta!