Śniadanie w Wrocław Golf Club – Pytania & Odpowiedzi

Śniadanie w Wrocław Golf Club – Pytania & Odpowiedzi

To znowu my! Z niesłabnącą radością przygotowaliśmy dla Was kolejny sezon wrocławskich Śniadań. W tym roku witamy nowe miejsce – Wrocław Golf Club, które będzie nas gościło podczas trzech wydarzeń. Zaktualizowaliśmy nasz zeszłoroczny Q&A tak, aby Śniadania były dla Was wyłącznie przyjemnością.

Czy wydarzenie jest płatne?

Nie! Wjazd na wydarzenie jest bezpłatny. Jedyny koszt jaki możesz ponieść, to zakup śniadania. Tym samym wspierasz nas i naszych gospodarzy.

Czy obowiązuje selekcja uczestników?

Tutaj nic się nie zmienia, nie prowadzimy selekcji podczas naszych regularnych wydarzeń. Więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym podręcznym ABC Śniadanioholika.

Kiedy dokładnie odbywają się Śniadania w Wrocław Golf Club?

Zaplanowaliśmy trzy Śniadania w 2024:

– 7 lipca

– 29 września

– termin grudniowy, czyli wracamy do pomysłu Śniadania wigilijnego. Termin będzie podany w późniejszym terminie.

Ile kosztuje śniadanie?

Koszt śniadania to 70zł. Dla dzieci pomiędzy 3 a 8 rokiem życia jest to 35zł. Otrzymujecie opaski i nieograniczony dostęp do szwedzkiego stołu. Menu:

Czy mogę kupić bilet na śniadanie wcześniej?

Polubiliście bardzo tę formę kupowania biletów na Śniadania, dlatego w tym roku również kontynuujemy ten pomysł. Zasada jest prosta. Będziecie mogli kupić online bilet, który zamienicie na miejscu na opaskę uprawniającą do korzystania ze szwedzkiego stołu.

Sprzedaż online, dla eventu z 7 lipca, odbywa się w dniach 26.06 – 02.07 (do godziny 12.00)

TUTAJ KUPISZ BILET

Czy mogę wykupić śniadanie w czasie samego wydarzenia?

Tak! Opaski będzie można kupić w czasie samego wydarzenia. Sugerujemy wcześniejszy zakup online, gdyż na miejscu w dniu eventu dostępna będzie jedynie ograniczona liczba opasek.

Co z naleśnikami, powiedzcie?

2 pewne rzeczy na Świecie – podatki oraz naleśniki na Śniadaniu we Wrocławiu.

Czy jest ograniczona liczba śniadań?

Tak, na Śniadaniu, które odbędzie się 07.07.2024 będzie ich w sumie 300: 250 online i 50 na miejscu.

Gdzie i jak mogę parkować?

Będziemy na miejscu, poprowadzimy Was do wyznaczonych przestrzeni parkingowych. Na teren wydarzenia wjeżdżacie główną bramą (z automatycznie podnoszonymi szlabanami) od strony ulicy Rakowej. Bardzo ważna uwaga – dojazd do przestrzeni parkingowej i restauracji odbywa się przez osiedle domów jednorodzinnych, prosimy o spokojną i cichą jazdę. Na poniższej mapie zaznaczyliśmy sposób parkowania na terenie wydarzenia. Chcielibyśmy na pl. Klasyków zebrać przede wszystkim klasyczną motoryzację oraz youngtimery i pierwszy raz będziemy próbować tak Was ułożyć na parkingu.

O co chodzi z tymi nazwami ulic?

Tato naszego ojca śniadaniowego założyciela Sławka wytrzymał z nami podczas wyjazdu na Le Mans Classic, więc chcieliśmy mu wynagrodzić niesamowite pokłady cierpliwości i poczucia humoru oraz uhonorować. Parking jest tak duży, że postanowiliśmy iść za ciosem i mamy małe miasteczko golfowe 🙂 Ulice, place, strefy relaksu nad wodą oraz restaurację…

Czy jedna z ulic albo plac może być nazwane moim imieniem/mojej firmy?

Zapraszamy na kontakt@sniadaniegablota.pl.

Czy są jakieś ograniczenia?

Staramy się, aby nasze wydarzenia odbywały się bez spiny, ale jak zawsze prosimy Was o kilka rzeczy:
– nie buksować kołami na trawniku
– nie strzelać z wydechu i nie pałować samochodów w czasie wydarzenia
– nie palić gumy na terenie Wroclaw Golf Club oraz na drodze dojazdowej do niego (tak samo podczas wyjazdu z wydarzenia) – nie wchodzić na teren pola golfowego
– respektować prośby osób kierujących ruchem

Czy mogę w czasie Śniadania spróbować gry w golfa?

Oczywiście, że tak. Jeśli macie takie plany najlepiej skontaktować się z Wrocław Golf Club wcześniej i zarezerwować godzinne spotkanie z trenerem, specjalnie przygotowane dla osób stawiających pierwsze kroki w tym sporcie.

Czy mogę przyjść z psem?

Tak, oczywiście! Pamiętaj tylko by mieć psa na smyczy i pod kontrolą.

Czy mogę zarezerwować miejsce wcześniej?

Nie. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc, możecie przyjechać w grupie i wtedy raczej będziecie stali blisko siebie.

Czy boimy się deszczu?

Nie! Restauracja pomieści przy stołach ponad 250 osób, dodatkowo mamy miejsca pod parasolami na zewnątrz. Czy słońce czy deszcz – mamy gdzie się schronić.

Jak mogę dostać akredytację mediową?

U nas nie obowiązują akredytacje, zawsze możesz robić zdjęcia, śmiało udostępniaj w wydarzeniu. O oficjalne galerie w tym sezonie wrocławskim zadba Jakub Krogulec Fotografia.

Czy mogę wystawić swoje banery, flagi?

Nie. Wszystkie aktywności komercyjne podczas Śniadanie & Gablota są zarezerwowane dla sponsorów oraz patronów wydarzenia. Chęć współpracy możecie zgłosić na kontakt@sniadaniegablota.pl

Kto nas napędza?

Zaufali nam, pokochali Śniadania i wspierają nas w realizowaniu wszystkich pomysłów. Są cały czas z nami i za każdym razem możemy na nich liczyć. Wrocławskie Śniadanie sponsorują:

Clair Kosmetyka Samochodowa – z miłości do dbania o samochody, do odbierania telefonów o najróżniejszych porach i mówieniu zawsze w ciemno “zgoda”.

Autaniszowe.pl – z miłości do wyszukiwania i sprzedawania najciekawszych i najlepszych samochodów w tej części Europy oraz organizowania bajecznych wycieczek krajoznawczych.

Studio Graffix – z miłości do zaprojektowania, wydrukowania, naszycia wszystkiego czego dusza zapragnie z niesamowitą dozą szaleństwa w tle.

Czy robienie Śniadania to ciężka praca czy nadal sama przyjemność?

Nic tu się nie zmienia, to sama przyjemność 🙂

Zdjęcia:
Wojciech Szoka, Maciej Jasiński