Śniadanie & Gablota x Espresso GT ’22

Śniadanie & Gablota x Espresso GT ’22

Od 2020 roku wracamy do Berlina z kolejnymi edycjami Śniadanie & Gablota, jednak tegoroczne spotkanie było był dla nas szczególnie ważne. Od trzech lat konsekwentnie pracujemy na zaufanie wśród lokalnej społeczności, a współpraca z Espresso GT była jedynie potwierdzeniem, że obraliśmy dobry kierunek. Dzięki Maxowi mogliśmy zaprosić Was do bardzo klimatycznego miejsca jakim jest Craftwerk i musimy przyznać, że lepszego śniadania w Berlinie nie mogliśmy sobie wymarzyć!

Atmosfera na wydarzeniu była niesamowita! Jednak to nie industrialne mury, czy wyjątkowe gabloty cieszyły nas najbardziej, a Wasze nowe znajomości i wyjątkowy poziom integracja ze społecznością Espresso GT. Udowodniliśmy, że pasja do motoryzacji oraz wspólne jedzenie nie znają podziałów i granic. Jesteśmy przekonani, że ludzie, piękne samochody, pyszne panini od GiaGia oraz historie, które usłyszeliście, sprawiły że z uśmiechem będziecie wspominać ten wyjątkowy dzień.

Dziękujemy, że tak licznie przybyliście tego dnia do Berlina i już zapraszamy na edycję 2023! Poniżej galerie przygotowane przez Dawida, Maćka i Maxima, a jeszcze więcej o idei Espresso GT i samym Craftwerku przeczytacie w naszym materiale tutaj.

Zdjęcia – Podi

Zdjęcia – Maciek Jasiński

Zdjęcia – berlinrichstreets